Mekan Kiralama

Sanat'ın sahnelerini ve alanlarını kurumsal işleriniz ve sanatsal etkinlikleriniz için kiralayabilirsiniz.


PERFORMANCE SAHNESİ

Sanat Performance, çok sayıda tanınmış sanatçının konserleri, partiler, festivaller ve kurumsal etkinliklerin gerçekleştirildiği; ayakta 1500 kişi, oturmalı 800 kişi kapasiteli açılır-kapanır tavan sistemi ve güçlü ısıtma sistemiyle yaz kış kullanılabilen etkinlik mekanıdır.
Araç girişi kapısı da olan; 26mt uzunluk, 24mt genişlik ve 10mt yükseklikte; 624m² konser taban alanı yanında 75m² balkon loca, 55m² vestiyer ve iki adet sanatçı kulisi ile konser, festival, parti, mezuniyet balosu, üniversite şenlikleri, kurumsal etkinlikler, film çekimleri, her türlü davet, toplantı, seminer ve fuar organizasyonları için kiralanabilir performans sanatları merkezidir.

Kiralamaya dahil olan hizmetler:

Gişe memuru, güvenlik ekibi, vestiyer görevlisi, kasiyer, barmen ve servis personeli, tonmeister, ışık mühendisi ve teknik servis personeli. 350cm. dev LED ekran, son teknoloji ses, sahne ve ışık sistemleri ile 24 saat kesintisiz enerji sağlayabilen jeneratör mevcuttur.

Mekan kiralama hizmeti için info@sanatperformance.com ‘a e-posta yazabilir veya Sanat Performance mobil hattı olan 0(531) 633 5077’i arayabilirsiniz.

Gerçekleşen Etkinliklerden Bazıları

Teoman, Mabel Matiz, Bülent Ersoy, Selami Şahin, Birsen Tezer, Aşkın Nur Yengi, Bülent Ortaçgil, Tan, Merve Özbey, Mehmet Erdem, Sena Şener, Hayko Cepkin, Nazan Öncel, Melek Mosso, Kıraç, Can Gox, Rubato, Vega, Pentagram, Manga, İlkay Akkaya, Haluk Levent, Yeni Türkü, Ayşegül Aldinç, Pera, Kardeş Türküler, İlyas Yalçıntaş, Ezhel, Fatma Turgut, Yaşar, Linet, Gazapizm, Zuhal Olcay, Burak Kut, Leman Sam, Ümit Besen, Pamela, Zakkum, Gripin, Çelik ile 90’lar Partisi, Tuborg %100 Akustik Konserleri, Kafalar Karışık film galası, Artiz Evi sinema filmi çekimi, Woman Dergisi Kate Dance Show, Hip Hop Dans Yarışması, Midye Festivali, St. Patrick Festivali, Halloween Night, Rap Konserleri, sayısız üniversite kulüp etkinlikleri.


SANAT PARTY HALL

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Beyoğlu Nevizade’de Nisan 1997’de faaliyete başlayan Sanat Restaurant Cafe Bar 1.katında eski Şaraphane olan kat yeni baştan dekore edilerek Aralık 2018’de Sanat Party Hall olarak açılmıştır. 350 kişi kapasiteli salon, ışık ve ses sistemleri ile zenginleştirilerek DJ performansı eşliğinde müzik, dans ve eğlence konseptiyle oluşturulmuş yaz kış kullanılabilen etkinlik mekanıdır. Sanat Party Hall; doğum günü, dans okulları, Halloween, 70s, 80s, 90’lar Partileri, konsept partiler, mezuniyet balosu, üniversite kulüp partileri, kurumsal eğlenceler, reklam ve klip çekimleri gibi ihtiyaçlarınız için kiralanabilir.

Kiralamaya dahil olan hizmetler:

Gişe, vestiyer, bar hizmetleri, özel güvenlik ve servis personeli ile DJ setup cihazları, ses ve ışık sistemleri bulunmaktadır.

Mekan kiralama hizmeti için info@sanatperformance.com ‘a e-posta yazabilir veya Sanat Performance mobil hattı olan 0(531) 633 5077’i arayabilirsiniz.


CANLI MÜZİK SAHNELERİ

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image Image Image Image Image Image

Beyoğlu Nevizade’de Nisan 1997’de faaliyete başlayan Sanat Restaurant Cafe Bar’da iki ayrı salonda iki ayrı sanatçı ile her akşam 20:00’den itibaren canlı müzik performansı sunulmaktadır. Her bağımsız birim 100’er kişilik olup yiyecek içecek servisi bulunmaktadır. Doğum günü, şirket yemekleri, davetler, üniversite kulüp toplantıları vb. etkinlikleriniz için uygundur. Canlı müzik sahnesini yemekli veya yemeksiz olarak kiralayıp sahnede olma ve arkadaşlarınıza özel konser vererek hoşça vakit geçirebilirsiniz.Mekan kiralama hizmeti için info@sanatperformance.com ‘a e-posta yazabilir veya Sanat Performance mobil hattı olan 0(531) 633 5077’i arayabilirsiniz.


KARAOKE SAHNELERİ

Image
Image
Image
Image
Image Image Image Image

Beyoğlu Nevizade’de Nisan 1997’de faaliyete başlayan Sanat Restaurant Cafe Bar’da -1.Mahzen katında dekorasyonu ve müzik sistemi yenilen iki ayrı bağımsız salonda Karaoke etkinliği yapılmaktadır. 50’şer ve 75’er kişilik bu salonlar, karaoke müzik yapmak isteyen arkadaş guruplarına özel hazırlanmıştır.Mekan kiralama hizmeti için info@sanatperformance.com ‘a e-posta yazabilir veya Sanat Performance mobil hattı olan 0(531) 633 5077’i arayabilirsiniz.


SANAT TERAS

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Beyoğlu Nevizade’de Nisan 1997’de faaliyete başlayan Sanat Restaurant teras katında 450m²alanda restoran hizmeti sunulan 500 kişilik salondur. Yazın üstü açılır, kışın sıcak hava sistemiyle ısıtılan 4 mevsim kullanıma uygun olup mekânda zengin yiyecek, içecek menüsü ve kaliteli servisi ile şehir manzarası eşliğinde güzel bir akşam geçirmek isteyen müşteriler için uygun bir alternatiftir. Sanat Teras; nişan, düğün, davet, kurumsal iş yemekleri, doğum günü partileri gibi her türlü davet, organizasyon, kutlama ve şirket yemekleri için uygundur.Mekan kiralama hizmeti için info@sanatperformance.com ‘a e-posta yazabilir veya Sanat Performance mobil hattı olan 0(531) 633 5077’i arayabilirsiniz.